top of page

Pomoc prawna w Chorwacji

W Kancelarii Kapłanowski Krstulović & Wspólnicy pomagamy prowadzić Wasze sprawy na terenie Chorwacji. W tym zakresie współpracujemy z chorwackimi partnerami – kancelariami adwokackimi, biegłymi, rzeczoznawcami i pośrednikami w obrocie nieruchomościami. Wspieramy zarówno osoby fizyczne, jak również przedsiębiorców.

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej procesu nabycia nieruchomości. Pomagamy bezpiecznie nabywać nieruchomości na terenie Chorwacji – od audytu prawnego, przez audyt budowlany, aż po reprezentacje przy akcie notarialnym.

Świadczymy pomoc przy kwestiach związanych z prawem handlowym, w tym przy zakładaniu spółek w Chorwacji, jak również przy nabywaniu i zbywaniu udziałów w takich spółkach.  Pomagamy przy windykacji należności od chorwackich dłużnikówSprawdzamy i opiniujemy umowy zawierane z chorwackimi podmiotami.

 

Porozumiewamy się biegle w języku chorwackim, a także znamy – z pierwszej ręki – prawne i kulturowe realia działalności w Chorwacji, co pozwala nam na efektywne świadczenie usług na Waszą rzecz.

 

We wszelkich sprawach na terenie Chorwacji – jesteśmy do dyspozycji.

Pravna podrška u Poljskoj

Kapłanowski Krstulović & Wspólnicy (Kapłanowski Krstulović i partneri) je poljsko odvjetničko društvo koje pruža širok spektar usluga podijeljenih u dvije grane: "Business", u kojem pomažemo poduzetnicima u pravnom aspektu njihovog poslovanja, i " Čovjek", u kojem pružamo pravne usluge fizičkim osobama.

 

Naše usluge uključuju, između ostalog:

  • pomoć pri osnivanju i vođenju poduzeća (osnivanje svih oblika trgovačkih društava, izrada svih vrsta trgovačkih ugovora, compilance, savjetovanje, M&A)

  • izradu svih vrsta građansko pravnih ugovora, savjetovanje vezano uz ugovore,

  • zastupanje u trgovačkim i korporativnim sporovima,

  • zastupanje u ovršnim postupcima

  • vođenje investicijskih procesa,

  • pomoć pri kupoprodajni nekretnina,

  • zastupanje u kaznenim, građanskim i upravnim postupcima.

Posjedujemo potrebne stručne kvalifikacije i osiguranje. Uvršteni smo u popis odvjetnika. Tečno poznavanje hrvatskog jezika i iskustvo u suradnji s hrvatskim subjektima omogućuje nam pružanje usluga klijentima iz Hrvatske u jednakom opsegu kao i klijentima iz Poljske.

Ako trebate odvjetnika koji će se pobrinuti za vaše interese u Poljskoj, kontaktirajte me:

Adwokat (odvjetnik) Konrad Krstulović

+ 48 602 578 169

kk@kancelaria-kkw.pl

bottom of page